199 milyon TL’lik evi satın alanlara lüks arabalar da hediye geliyor

Lüks bir Florida evi, yalnızca mülkün kendisini değil aynı zamanda hem kara hem de deniz tutkunları için yüksek kaliteli araçlardan oluşan bir koleksiyonu da içeren bir anlaşmayla piyasaya çıkıyor.

Fort Lauderdale’deki prestijli Castle Harbor Isle’da yer alan bu sahil mülkü 199 milyon TL’lik (6,2 milyon dolar) fiyatıyla yeni sahibini bekliyor.

Geçtiğimiz yıl Southwest Ranches’teki evini süper model Gisele Bündchen’e 292 milyon TL’ye (9,1 milyon dolar) satan Ricardo Cardenas’ın sahibi olduğu bu mülkü farklı kılan şey, satın almayla birlikte gelen lüks araç ve deniz taşıtları oluyor.

Peki bu ekstralara neler dahil? Bir 2023 Ferrari F8 Spider, özel bir 2017 Harley Davidson Night Rod Special 1250 cc, iki Yamaha jet ski ve bir Tidewater 280 tekne şeklindeki lüks seçeneklerin hepsi anlaşmanın bir parçası olarak geliyor.

Üstelik şanslı alıcı aynı zamanda evin içindeki ve dışındaki tüm mobilyaları da alabilecek.

Evde dört yatak odası, üç banyo ve ahşap ile taştan şık yüzeylerle süslenmiş tamamen yeniden tasarlanmış iç mekanlar bulunuyor.

Havuza ve kıyıya bakan bir mutfak da dahil olmak üzere yaşam alanlarına açılan iki katlı büyük bir fuaye ile geniş kat planı konforlu bir yaşam için tasarlandı.

Üst katta, gömme dolap, spa benzeri lüks bir banyo ve sakin manzaralar sunan büyük bir balkona sahip ana süit de sahibini bekliyor.

Dışarıda da kapalı bir salon alanı, köpüklü bir havuz, bir jakuzi ve 25 metrelik bir iskele yer alıyor.

Ev ayrıca plajın, birinci sınıf yemek mekanlarının, lüks mağazaların, ana yolların ve havaalanının yakınında elverişli bir konuma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x